Цього року в Куп’янського району великі будівельні плани

20 червня керівник області перебуває на Куп’янщині. Під час відвідання району вона провела нараду з представниками місцевої влади та самоврядування, поспілкувалася з громадою та знайомиться з ходом робіт, що проходять на об’єктах інфраструктури. Юлія Світлична також завітала на святковий захід на центральній площі міста Куп’янськ та привітала місцеву громаду з 95-річчям району.

«Бажаю Куп’янському району всього найкращого, тому, що він на це заслуговує. Ми продовжуємо розвивати район. Цього року взяли в роботу близько 30 об’єктів. Зокрема, по місту Куп’янську будемо освітлювати вулицю Кузнечну. У трьох школах замінимо вікна на енергозберігаючі. Почнемо цього року ремонт міської лікарні – як головної будівлі, так і інфекційного відділення.  Робитимемо все, щоб об’єкти сфер освіти, охорони здоров’я, ЖКГ, спорту та інших сфер розвивалися».

Серед запланованих на цей рік робіт у районі – продовження реконструкції місцевого будинку культури, переоснащення систем теплопостачання та встановлення модульної котельні в Глушківській ЗОШ, будівництво системи водопостачання села Осиново, поточний ремонт доріг Куп’янськ – Кругляківка та Моначинівка – Прилютове, капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності тощо.

Слова вдячності за увагу, яку приділяє району керівництво області, висловив голова Куп’янської РДА Микола Ситник.

«Ми розташовані на самому сході Харківської області, на кордоні з Луганською областю. І ми, як ніхто, відчували ті події, що відбувалися в 2014 році. Ми фактично залишилися без дороги, що поєднувала з обласним центром, були від нього відірвані. Тільки дякуючи зусиллям Президента та обласної влади, ця дорога була відновлена. Минулого року було зроблено 13 км уже по Куп’янському району, сьогодні роботи ведуться по Куп’янську. Сполучення буде відновлено повністю. Те, що ми одержали за останні 2-3 роки, перекриває, напевно, все, що було зроблено за всі роки незалежності України. Немає жодної галузі, жодного напрямку, до якого не долучилася б Юлія Олександрівна та обласна державна адміністрація», – відзначив Микола Ситник.

Під час святкового заходу керівник області вручила почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації найкращим діячам Куп’янського району.