На Харківщині презентували сайт про туристичні пам’ятки області в 3D-форматі

«Сайт Дискавер» – один з проектів кампанії з цифрового перевтілення Харківщини, яку реалізують Google-Україна та обласна державна адміністрація.

«Сайт Дискавер» містить інформацію про майже 100 об’єктів культурної спадщини з 18 районів області. Також на сайті є 3D-тури, присвячені туристичним «родзинкам» регіону – Шарівському замку, Держпрому, музею Григорія Сковороди в Золочівському районі та іншим об’єктам.

До наповнення сайту долучать харківські університети та ІТ-компанії.

Кампанія з цифрового перетворення області передбачає проведення освітніх семінарів, підвищення присутності на карті Google, розробку веб-сайтів та функціональних карт, створення візуальних 3D-турів, покращення місцевої екосистеми завдяки розробці платформи зі зручним онлайн-сервісом для повідомлення державних органів про екологічні проблеми тощо.

Окрім проекту «Сайт Дискавер», у рамках презентації кампанії учасникам заходу було надано інформацію про семінари для малого та середнього бізнесу «Можливості інтернету для бізнесу» та освітні семінари для вчителів початкових класів Харківської області. Також учасникам заходу розказали про інтерактивний реєстр екологічних проблем України та створення карти доступності центра міста.